SYLWIA NOWAK

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2011 roku. Staż podyplomowy odbyła w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym WAM w Łodzi. Specjalizację w dziedzinie stomatologii dziecięcej ukończyła z wyróżnieniem w 2018 roku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej.


Ceniona za umiejętność pracy z dziećmi, cierpliwość i empatyczne podejście do pacjenta.

MICHAŁ  PYFEL

Chirurg stomatologiczny. 

W 2012 roku ukończył Oddział Stomatologiczny Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.  Od 2014 roku lekarz rezydent, w trakcje specjalizacji  z chirurgii szczękowo – twarzowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. Norberta  Barlickiego w Łodzi.

 

Choć zabiegi przeprowadzane w ramach chirurgii stomatologicznej nie należą do najprzyjemniejszych, warto uświadomić sobie, że pomagają usunąć ból, niebezpieczne infekcje oraz zatrzymać postępującą chorobę.

ANETA JANCZAK- CZERCHAWY

Absolwentka  kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ponad dziesięcioletni staż zawodowy. Pierwsze kroki zawodowe stawiała w Poradni Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii  w Łodzi,  gdzie pracuje do dziś, pogłębiając wiedzę i zdobywając kolejne doświadczenia.  Zajmuje się kompleksowo profilaktyką, leczeniem zachowawczym , ale głównie specjalizuje  się w dziedzinie protetyki oraz stomatologii estetycznej i odtwórczej. We współpracy z prężnie działającą pracownią protetyczną wykonuje prace stałe i ruchome, opierając się na najnowocześniejszych dostępnych na rynku materiałach i technologiach.