UROLOGIA

- leczenie układu moczowego, gruczołu krokowego 
oraz męskich narządów płciowych.
- endoskopowe leczenie kamicy nerkowej i 
moczowodowej,
- leczenie pęcherza moczowego,
- leczenie nietrzymania moczu.
Zabiegi w zakresie prącia i moszny, w tym plastyka 
zwężonego napletka, krótkiego wędzidełka oraz 
zabiegi urologiczne z wykorzystaniem kwasu 
hialuronowego i tłuszczu.

 

43 825 42 44

euromed@euromed-klinika.pl

Euromed. Klinika stomatologiczno - lekarska, Łaska, Zduńska Wola, Polska

Urolog Zduńska Wola – co warto wiedzieć

Urolog Zduńska Wola to placówka medyczna, która zajmuje się schorzeniami układu moczowego. Warto zaznaczyć, że urolog przyjmuje zarówno mężczyzn, jak i kobiety i po dokładnym przebadaniu i przeprowadzeniu wywiadu stara się wdrożyć optymalne leczenie, które pomoże w problemie pacjenta. Jeżeli odczuwasz dyskomfort podczas oddawania moczu, czujesz silne pieczenie lub swędzenie może to być sygnał, by udać się do gabinetu lekarskiego po poradę i odpowiednią diagnozę.

 

Urolog dziecięcy Zduńska Wola – wizyta i badanie

Badania urologiczne nie zawsze potrzebne są wyłącznie dorosłym pacjentom. Zdarza się, że na problemy z układem moczowym cierpią również najmłodsi. Urolog dziecięcy Zduńska Wola przyjmuje nieletnich pacjentów, którzy wymagają interwencji w postaci leczenia pęcherza moczowego, nietrzymania moczu, oraz zabiegów związanych z anatomicznymi zmianami.

 

Urologia – umów się na wizytę

Urologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem oraz leczeniem. Jeżeli ty lub twoje dziecko potrzebujecie konsultacji urologicznej umówi się telefonicznie na wizytę w najdogodniejszym dla ciebie terminie.