PROTETYKA

Licówki porcelanowe, korony, mosty, protezy szkieletowe

Zajmuje się uzupełnianiem braków zębowych, a także korektą kształtu i koloru zębów. Dziedzina wymagająca dokładności, wizualizacji przestrzennej i poczucia estetyki.

lek. dent. Klaudia Kaniewska-Ludwisiak stomatologia zachowawcza i protetyka

lek. dent. Aneta Janczak -Czerchawy Stomatologia zachowawcza i protetyka

43 825 42 44

euromed@euromed-klinika.pl

Euromed. Klinika stomatologiczno - lekarska, Łaska, Zduńska Wola, Polska

Protetyka Zduńska Wola – co warto wiedzieć

Uzębienie to jeden z najważniejszych elementów, o jaki należy zadbać. Liczne ubytki, uszkodzenia oraz urazy mechaniczne mogą spowodować utratę jednego, kilku lub wszystkich zębów. Zdarza się, że lekarz stomatologii nie ma wyjścia i musi usunąć większość korzeni, ponieważ wdrożone leczenie musiałaby być cykliczne powtarzane, a ból by nawracał. Ze względu na to, że zęby są konieczne, aby móc chociażby prawidłowo się odżywiać, mówić oraz dobrze się prezentować, dlatego warto wdrożyć możliwości, jakie oferuje Protetyka – Zduńska Wola.

 

Protetyk Zduńska Wola – protetyka

Protetyk – Zduńska Wola to miejsce, gdzie bez problemu dobierzesz odpowiednią formę leczenia i uzupełnienia brakujących elementów uzębienia. Protetyka oferowana w placówce w swoich usługach ma wstawianie licówek porcelanowych, które uzupełniają zęby i gwarantują piękny i śnieżnobiały uśmiech, koron oraz mostów, które mogą stanowić wypełnienie braków w uzębieniu oraz protez szkieletowych, dzięki którym poprawi ci się komfort dotychczasowego życia. Jeżeli twoim marzeniem jest również zmiana koloru uzębienia lub jego kształtu umów się na wizytę, podczas której specjaliści pomogą ci podjęciu decyzji.