Ortopedia

Czym zajmuje się ortopedia?

Ortopedia to dziedzina nauki, która zajmuje się leczeniem:
– złamań, skręceń oraz urazów stłuczeniowych,
– bólu stawów i kręgosłupa,
– zapalenia kaletek i ścięgien,
– problemów związanych z „łokciem tenisisty”,
– ostróg pięt,
– palca trzaskającego,
– przykurczu Dupuytrena,
– zespołu cieśni kanału nadgarstka,
– leczenia ran pourazowych,
– iniekcji dostawowych i okołostawowych,
– leczenia następstw urazów sportowych osoczem bogato-płytkowym PRP,
– chorób zwyrodnieniowych.​

dr Adam Konieczny

Ortopedia Zduńska Wola – co warto wiedzieć?

Przychodnia ze specjalizacją ortopedia Zduńska Wola to placówka zajmująca się między innymi schorzeniami stawowo-kostnymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej kadrze każdego dnia staramy się zadbać indywidualnie o każdego pacjenta, który nas odwiedza ze swoim problemem.

Ortopeda Zduńska Wola

Ortopeda Zduńska Wola to dokonały wybór dla wszystkich osób, które zmagają się z przewlekłymi chorobami stawów, licznymi zwyrodnieniami, czy bólami stawów i kręgosłupa. Nasi specjaliści zajmują się zarówno diagnozą, przewlekłym leczeniem jak i doraźna pomocą w przypadku spraw nagłych, jak leczenie złamań, skręceń oraz urazów stłuczeniowych, które silnie mogą wpływać na twoje poczucie dyskomfortu.

Ortopedia Zduńska Wola – przebieg leczenia

Przebieg samego leczenia uzależniony jest w dużej mierze od stanu pacjenta, dlatego już podczas pierwszej konsultacji lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad i w razie potrzeby zleca dalsze badania, które pomogą ocenić faktyczny stan pacjenta. Skontaktuj się bezpośrednio z placówka, jeżeli wymagasz wizyty u specjalisty, a z pewnością znajdziemy najbardziej dogodny termin.