OKULISTYKA

leczenie i konsultacje okulistyczne

Okulistyka - zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń oczu. 

 

Nasza klinika oferuje:

leczenie i konsultacje okulistyczne

dobór okularów

badania okulistyczne pracowników i kierowców zlecane przez lekarza medycyny pracy

wykonywanie badań pola widzenia

leczenia jaskry

zatyczki do kanalików łzowych

drobne zabiegi chirurgiczne w zakresie oka

usuwanie:

skrzydlika

gradówki

kępek

żółtych

brodawek oraz kaszaków

brodawczaków

torbieli

cyst

kaszaków

 

Każdy zabieg wykonywany jest przez lekarza specjalistę, poprzedzony wizytą u lekarza, który decyduje o formie leczenia danego schorzenia, uwzględniając warunki zdrowotne pacjenta i mając na uwadze jego najlepsze dobro.

43 825 42 44

euromed@euromed-klinika.pl

Euromed. Klinika stomatologiczno - lekarska, Łaska, Zduńska Wola, Polska

Okulista Zduńska Wola – co warto wiedzieć

Oczy to jeden z narządów, dzięki któremu możemy dostrzegać piękno twego świata. Drobne wady wrodzone lub nabyte mogą powodować znaczne pogorszenie się twojego komfortu i konieczność przymrużania oczu podczas czytania, lub oddalania się od obiektu, by móc go wyraźniej zobaczyć. Niestety ciągła praca przy komputerze, ilość czasu spędzona przed telewizorem lub smartfonem nie pomaga, dlatego zadbaj o swoje oczy jak najszybciej. Okulista – Zduńska Wola to profesjonalne doradztwo i pomoc w walce z wadą wzroku.

 

Okulistyka Zduńska Wola -leczenie wady wzroku

Okulistyka Zduńska Wola oferuje zarówno leczenie, jak i konsultację specjalistyczna, podczas której dowiesz się, dlaczego nie widzisz wystarczająco dobrze i co możesz zrobić by tę sytuację poprawić. Pomożemy ci w doborze okularów, przeprowadzimy szereg badań poczynając od określenia zakresu pola widzenia, zbadania ciśnienia w oku oraz przeprowadzimy drobne zabiegi chirurgiczne, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

Okulistyka – profesjonalne podejście do pacjenta

Okulistyka zlokalizowana w klinice w Zduńskiej Woli to profesjonalny oddział zarządzany przez wysokiej klasy specjalistów. Dzięki szerokiemu podejściu do potrzeb pacjenta możemy zagwarantować nie tylko leczenie zachowawcze oraz diagnostykę, ale także przeprowadzanie badań okresowych dla pracowników firm.