Nowy specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji – Ewa Domagała-Kabacińska

gru 10, 2023 | Aktualności

Nowy specjalista stomatologii i endodoncji - Ewa Domagała-Kabacińska

Z radością ogłaszamy, że nasza placówka zyskała nowego specjalistę w dziedzinie endodoncji – Panią doktor Ewę Domagałę-Kabacińską. To wyjątkowa osoba, której doświadczenie i pasja do pracy sprawią, że Wasze wizyty będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Wykształcenie lekarsko-dentystyczne

Pani doktor Ewa ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym w 2008 roku. Od tamtej pory nieustannie rozwija swoje umiejętności i pasję do endodoncji. Jak sama podkreśla, fascynuje ją zmienność i nieprzewidywalność każdego zęba, który – jak twierdzi – jest „mimo wszystko inny”. Jej podejście do pracy cechuje również otwartość na wyzwania oraz zamiłowanie do kontaktu z pacjentami.

Po godzinach zajmuje się turystyką krajoznawczą, odnajdując przyjemność w odkrywaniu nowych miejsc. Ponadto uwielbia czytać dobre książki oraz oddać się światu filmów fantasy.

Zapraszamy serdecznie do zapisów na konsultacje i leczenie u Pani doktor Ewy Domagały-Kabacińskiej. Mamy pewność, że będziecie zadowoleni z profesjonalnej opieki oraz przyjaznej atmosfery, jaką stworzy dla Was nasza nowa specjalistka z zespołu EUROMED.