Kardiologia

Czym zajmuje się kardiologia?

Kardiologia – zajmuje się leczeniem schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego. Nasi lekarze udzielają konsultacji i leczenia kardiologicznego w ramach NFZ oraz prywatnie. Zapewniamy wykonanie badań USG, EKG, badanie Holtera.​

dr n.med Grzegorz Nawarski
specjalista chorób wewnętrznych

dr n.med Artur Klimczak
specjalista kardiolog

​Kardiolog Zduńska Wola. Najlepszy specjalista w twojej okolicy

Wybierając lekarzy pewnych specjalizacji, z całą pewnością chce się wiedzieć, że wybrało się dobrze i jest się w dobrych rękach. W związku z tym, doskonałym wyborem zdecydowanie będzie kardiolog Zduńska Wola. Dostępni tam specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie, które niezbędne jest do diagnozowania wielu chorób i schorzeń i to w sposób profesjonalny i dokładny. Na miejscu można liczyć nie tylko na dopasowaną diagnozę, ale i przede wszystkim na wykonanie najbardziej szczegółowych badań, które pozwolą wykrywać schorzenia nawet na ich wczesnym etapie. To zdecydowany krok na przód w przypadku leczenia chorób i schorzeń kardiologicznych.

Kardiologia Zduńska Wola. Twój specjalista na miejscu

Mieszkając w Zduńskiej Woli, albo bezpośredniej okolicy, z całą pewnością warto zdecydować się właśnie na kardiologię w Zduńskiej Woli. Kardiologia Zduńska Wola to doskonałe miejsce dla każdego, kto szuka natychmiastowej pomocy, zarówno w leczeniu planowanym, jak i przy nagłych przypadkach. Pracujący tam lekarze udzielają konsultacji i wizyt, zarówno w ramach NFZ, jak i całkowicie prywatnie. Gwarantowane są podstawowe badania, takie jak USG, EKG czy badanie Holterem.

Kardiolog Zduńska Wola prywatnie

Wizyta u kardiologa w Zduńskiej Woli to również idealny pomysł dla każdego pacjenta, który nie chce czekać i potrzebuje natychmiastowej wizyty. W takim przypadku kardiolog Zduńska Wola prywatnie, sprawdzi się jak nic innego. Bardzo szybko i sprawnie można umówić wizytę, która odbędzie się w najszybszym możliwym terminie. Wszystko z poszanowaniem komfortu i bezpieczeństwa pacjenta. Im mniej musi on czekać, tym lepsze korzyści dla jego zdrowia. Właśnie dlatego wszyscy nasi pacjenci, jak najbardziej mogą zwrócić się do nas na prywatne świadczenia. Badania wykonywane są wtedy praktycznie od ręki a mając wyniki, sprawnie można rozpocząć odpowiednio dobrane leczenie.

Kardiolog Zduńska Wola. Przyjazna atmosfera i bezpieczeństwo

Przykładamy dużą wagę do tego, aby wszystkie nasze konsultacje i badania odbywały się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Dzięki temu pacjent czuje się pewniej i ma większe zaufanie względem swojego lekarza. To dlatego wszystkie usługi i badania świadczone są przy zastosowaniu nowoczesnych metod i sprzętów. Dzięki temu kardiolog Zduńska Wola to przychodnia, która jest chętnie odwiedzana przez każdego, kto chce kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i sprawdzić je przy pomocy wszystkich dostępnych badań.