Dermatologia

Zajmuje się schorzeniami skóry

​Dermatolog jest ekspertem medycznym, z którym powinieneś się skonsultować, jeśli masz jakikolwiek poważny problem ze skórą. Dermatologia to nauka zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci.

NZOZ EUROMED oferuje leczenie zmian skórnych przy użyciu lasera IPL SCYTION – najnowszej generacji lasera, o największej mocy, który gwarantuje znacznie szybsze i bezpieczniejsze niż do tej pory rezultaty leczenia.

W trakcie zabiegów przy użyciu tego lasera Pacjent nie odczuwa najmniejszych dolegliwości bólowych. W ramach poradni dermatologicznej oferujemy leczenie z wykorzystaniem laseroterapii:​
– naczyniaków: płaskich i jamistych,
– rozszerzonych naczynek: na twarzy i na nogach,
– przebarwień: ciążowych, starczych, piegów,
– brodawek łojotokowych: płaskich i zwykłych,
– kłykcin: kolczystych i płaskich,
– włókniaków,
– usuwanie bliznowców,
– laserową depilację całego ciała,
– usuwanie tatuaży.

lek.med. Robert Kwiatkowski dermatolog-wenerolog

Dermatolog Zduńska Wola – co warto wiedzieć na temat chorób skórnych

Klinika ze specjalizacją dermatologia Zduńska Wola to placówka zajmująca się między innymi schorzeniami i zmianami skórnymi . Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej kadrze każdego dnia staramy się zadbać indywidualnie o każdego pacjenta, który nas odwiedza ze swoim problemem.

Dermatologia Zduńska Wola – ekspert medyczny w walce z problemami skórnymi

Dermatolog – Zduńska Wola leczenie i profilaktyka zapewniona w jednym punkcie medycznym. Dermatolog zajmuje się szeroko pojętymi zmianami skórnymi nie tylko twarzy, lecz całego ciała. Jeżeli cierpisz na przypadłość ciągłe powstających naczyniaków, masz rozszerzone naczynka na twarzy oraz nogach, liczne przebarwienia skórne również te, które pojawiły się po ciąży lub inne dolegliwości, które zaburzają ci komfort i dobre samopoczucie, może to być sygnał do odbycia wizyty lekarskiej.

Dermatolog Zduńska Wola – leczenie schorzeń u pacjentów

Przebieg samego leczenia uzależniony jest w dużej mierze od stanu pacjenta, dlatego już podczas pierwszej konsultacji lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad i w razie potrzeby zleca dalsze badania, które pomogą ocenić faktyczny stan pacjenta. Skontaktuj się bezpośrednio z placówka, jeżeli wymagasz wizyty u specjalisty, a z pewnością znajdziemy najbardziej dogodny termin.