DERMATOLOGIA

Zajmuje się schorzeniami skóry

Dermatolog jest ekspertem medycznym, z którym powinieneś się skonsultować, jeśli masz jakikolwiek poważny problem ze skórą. Dermatologia to nauka zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci.
 

NZOZ EUROMED oferuje leczenie zmian skórnych przy użyciu lasera IPL SCYTION - najnowszej generacji lasera, o największej mocy, który gwarantuje znacznie szybsze i bezpieczniejsze niż do tej pory rezultaty leczenia.

 

W trakcie zabiegów przy użyciu tego lasera Pacjent nie odczuwa najmniejszych dolegliwości bólowych. W ramach poradni dermatologicznej oferujemy leczenie z wykorzystaniem laseroterapii:

naczyniaków: płaskich i jamistych

rozszerzonych naczynek: na twarzy i na nogach

przebarwień: ciążowych, starczych, piegów

brodawek łojotokowych: płaskich i zwykłych

kłykcin: kolczystych i płaskich

włókniaków

usuwanie bliznowców

laserową depilację całego ciała

usuwanie tatuaży

lek .med. Robert Kwiatkowski

dermatolog -wenerolog

43 825 42 44

euromed@euromed-klinika.pl

Euromed. Klinika stomatologiczno - lekarska, Łaska, Zduńska Wola, Polska

Dermatolog Zduńska Wola - co warto wiedzieć na temat chorób skórnych

Klinika ze specjalizacją dermatologia Zduńska Wola to placówka zajmująca się między innymi schorzeniami i zmianami skórnymi . Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej kadrze każdego dnia staramy się zadbać indywidualnie o każdego pacjenta, który nas odwiedza ze swoim problemem.

 

Dermatologia Zduńska Wola – ekspert medyczny w walce z problemami skórnymi

Dermatolog – Zduńska Wola leczenie i profilaktyka zapewniona w jednym punkcie medycznym. Dermatolog zajmuje się szeroko pojętymi zmianami skórnymi nie tylko twarzy, lecz całego ciała. Jeżeli cierpisz na przypadłość ciągłe powstających naczyniaków, masz rozszerzone naczynka na twarzy oraz nogach, liczne przebarwienia skórne również te, które pojawiły się po ciąży lub inne dolegliwości, które zaburzają ci komfort i dobre samopoczucie, może to być sygnał do odbycia wizyty lekarskiej.

 

Dermatolog Zduńska Wola – leczenie schorzeń u pacjentów

Przebieg samego leczenia uzależniony jest w dużej mierze od stanu pacjenta, dlatego już podczas pierwszej konsultacji lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad i w razie potrzeby zleca dalsze badania, które pomogą ocenić faktyczny stan pacjenta. Skontaktuj się bezpośrednio z placówka, jeżeli wymagasz wizyty u specjalisty, a z pewnością znajdziemy najbardziej dogodny termin.