Chirurgia dziecięca

Chirurgia dziecięca zajmuje się leczeniem dzieci od okresu noworodkowego do 18 roku życia

Zakres usług:
– złamania, zwichnięcia,
– urazy stłuczeniowe,
– przepukliny pachwinowe,
– pępkowe niezstąpione jądra,
– wodniaki jąder,
– stulejki,
– spodziectwa,
– torbiele pośrodkowe szyi i boczne szyi,
– leczenie ran oparzeniowych i pourazowych,
– leczenie wrastających paznokci,
– usuwanie znamion.

Kwalifikacje do zabiegów:
– żylaków powrózka,
– kamicy pęcherzyka żółciowego,
– laparoskopowych zabiegów jąder brzusznych.

dr Anna Wysocka

Chirurgia dziecięca Zduńska Wola – kiedy warto z niej skorzystać?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że chirurgia dziecięca Zduńska Wola, zajmuje się problemami chirurgicznymi w przypadku dzieci od okresu noworodkowego do ukończenia 18 roku życia. Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki i stricte obejmuje dziedzinę związaną bezpośrednio z chirurgią u najmłodszych.​

Chirurg dziecięcy Zduńska Wola – czym się zajmuje?

Z jakimi schorzeniami i urazami mierzy się chirurg dziecięcy Zduńska Wola? Przede wszystkim są to złamania, zwichnięcia, przepukliny pachwinowe, torbiele szyi i wiele więcej. Najważniejsze jest to, aby udać się na konsultację i dobrać działanie i leczenie, które, jak najlepiej dopasowane zostanie do konkretnego urazu czy schorzenia. Dzięki temu będzie można mieć pewność, że skończy się to sukcesem.

Chirurgia dziecięca – jaki jest jej zakres?

Chirurgia dziecięca zajmuje się przede wszystkim ortopedią oraz wszelkimi chorobami wewnętrznymi. Podczas konsultacji ocenić można czy dane schorzenie kwalifikuje się do zabiegu, a jeśli tak, to, w jaki sposób zostanie on przeprowadzony. Metod jest obecnie naprawdę wiele, co sprawia, że każda operacja staje się coraz bezpieczniejsza i w pełni dopasowana do konkretnego problemu występującego u dziecka.